Відбулося відкрите засідання на тему: «Про організацію діяльності Студентського наукового гуртка кафедри банківської справи “Грошова парадигма”»

У засіданні взяли участь куратори та члени Гуртка, а також студенти І, ІІ та ІІІ курсів факультету банківського бізнесу. Метою даного заходу передбачалось якнайповніше висвітлення діяльності Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”.

Першим на порядку денному було розглянуто питання аналітичного огляду економічних новин. Студентка групи БС-41 Ботунова Орися доповіла про результати співпраці з Україною Європейського банку реконструкції та розвитку; ефективність продажу проблемних активів банків колекторським компаніям; обсяги заборгованості держави з відшкодування ПДВ суб’єктам господарювання. Доповідач також проаналізувала прогнозований рівень девальвації національної валюти до кінця року та темпи зростання обсягу зовнішнього державного боргу України.

Студент групи БС-42 Гайдуцький Степан розповів про обсяг спекулятивних операцій з американським доларом та євро на валютному ринку України; зростання цін на продовольчі товари. У доповіді також було зазначено динаміку зміни обсягів емісії національної валюти та проблему підвищення акцизних ставок на пальне.

Наступним у ході відкритого засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма” було розглянуто питання, що стосувалось моніторингу наукових заходів. Голова Студентського наукового гуртка Шушкевич Оксана розповіла про конкурс студентських наукових робіт, а також змагання серед груп студентів з метою пошуку найбільш ефективного управлінського рішення. Також доповідач зазначила вимоги до участі у даних наукових заходах.

Наприкінці відкритого засідання Голова Гуртка Шушкевич Оксана представила презентацію про Студентський науковий гурток “Грошова парадигма”, в ході якої усі присутні змогли ознайомитись із діяльністю Гуртка у процесі його становлення та участі у різноманітних наукових заходах.

Голова Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма” Шушкевич Оксана запросила всіх до плідної наукової співпраці.