Вітаємо усіх з Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Новорічне свято - це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Тож прийміть найщиріші привітання від імені студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» з наступаючим Новим роком. Хай збудуться ваші мрії, нехай Новий рік стане для вас і ваших рідних роком добрих перемін, а для України – роком зміцнення, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки наповняться добром, радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2013 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії

Користуючись нагодою, хочу висловити щиру подяку всім тим, хто минулого року брав участь у наших різноманітних наукових заходах. Сподіваюся на нашу подальшу співпрацю, бажаю всім успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я та гарного настрою.

Веселого Нового року та Щасливого Різдва!

З повагою,

голова студентського наукового гуртка «Грошова парадигма»

Новацька Катерина