Навчитись мислити як інвестор. Та використовуй усі шанси які дає тобі життя!

Учасники СНГ «Грошова Парадигма» займаються не лише науковою діяльністю, а й активно беруть участь у різноманітних заходах, які проводяться за межами стін факультету. Так, 14 листопада 2013 року члени гуртка  мали можливість взяти участь у бізнес-грі «Cash Flow», що є однією із найпопулярніших інвестиційних ігор світу. «Cash Flow» є своєрідним освітнім інструментом, у форматі ігрового поля за проектом Роберта Кіосакі (автор «Багатий тато, бідний тато»), який спрямований на розвиток у гравців навик інвестування й управління власними фінансами. На протязі гри, яка тривала близько 4 годин, студенти мали можливість відчути себе справжніми бізнесменами, усвідомити механізм купівлі-продажу фінансових активів на ринку й отримати безцінний досвід ведення особистих фінансів. Також варто зазначити про веселу й дружню атмосферу, яка панувала між гуртківцями в процесі гри.