14 грудня 2013 року члени студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма» відвідали конференцію TEDx на тему: «Подих майбутнього» в Львівському національному університеті імені І. Франка.

TEDx – це захід, на якому виступають відомі в певній галузі люди, які діляться своїми ідеями.  Це можуть бути як і наукові виступи так і творчі. Найбільш поширені такі конференції в США, а в Україні вони почали проводитьсь лише з 2009 року. Дана програма розроблена, щоб дати громадам, організаціям та фізичним особам можливість стимулювати діалог через TED, основною метою якого є «ідеї варто поширювати». Доповідачами даного заходу були: Дарія Кареліна, Іван Пасічник, Варвара Перекрест, Віталій Засадний, Ангеліна Оверчук та Богдан Тихолоз. Ці особистості приїхали з різних куточків України та із закордону.

Найбільш цікавими і змістовними були доповіді про освіту майбутнього,  3D-принтери, розвиток інновацій, їх вплив на суспільство та про спробу літературної футурології.

У ході конференції була розглянута доповідь на тему: «Що читатимуть через 100 років?». Логіка автора є простою - будемо читати те, що самі напишемо. Тобто - як сьогодні проживемо, про те й читатимуть наші діти.

Одним із доповідачів було визначено у ході досліджень те, що у 2040 році настане вершина розвитку технологій і це може призвести до непередбачуваних наслідків, тому людство повинно бути інформаційно озброєним.

Після цікавих та змістовних доповідей виступаючих, учасники студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» мали змогу насолодитись виступом музичного гурту, що діє на базі університету ім. І. Франка, а також переглянути відео-виступи світових ораторів.