24 листопада 2008 року відбувся круглий стіл на тему: «Вплив світової фінансової кризи на банківську систему України».

У круглому столі взяли участь д.е.н, професор, завідуючий кафедрою банківської справи Дзюблюк О.В., к.е.н., доцент Чайковський Я.І., к.е.н., доцент, проректор з гуманітарної освіти та виховання Адамик Б.П., к.е.н., доцент Стубайло Т.С., к.е.н., ст. викладач Балянт Г.Р., Сарабун Т., студентка групи БС-33, Голова Студентської наукової групи кафедри банківської справи ТНЕУ, Чорній Н., студент групи БС-31,   Горбова І., студентка групи БС-31, Савчин О., студентка групи БС-38, Шушкевич О., студентка групи БС-38.

Із вступним словом виступив д.е.н., професор, завідуючий кафедрою банківської справи Дзюблюк Олександр Валерійович, який привітав усіх учасників круглого столу, і зауважив, що наукова активність студентів в умовах кризи є актуальною.

Із доповіддю на тему: « Вплив світової фінансової кризи на банківську систему України» виступила студентка групи БС-33 Сарабун Тетяна. Доповідач наголосила, що у зв’ язку із кризою спостерігаються негативні тенденції у банківському секторі України. У доповіді було проаналізовано події на фінансових ринках України і в світі у жовтні та листопаді 2008р.

Запитання до доповідача поставив д.е.н., професор, завідуючий кафедрою банківської справи Дзюблюк Олександр Валерійович про заходи зі стабілізації української економіки.

К.е.н., доцент, проректор з гуманітарної освіти та виховання Адамик Богдан Петрович зазначив недоліки в структурі української економіки та можливі причини розгортання світової фінансової кризи на території України.

Під час круглого столу будо проаналізовано діяльність керівництва національної банківської системи. Чорній Назар зазначив необхідність повернення довіри до національної банківської системи. Шушкевич Оксана проаналізувала вплив світової фінансової кризи на стан платіжного балансу України. Горбова Інна відзначила показники інфляції в умовах кризи. Савчин Оксана доповіла про негативний вплив світової фінансової кризи на стан споживчого кредитування.

Підсумував результати круглого столу д.е.н, професор, завідуючий кафедрою банківської справи Дзюблюк Олександр Валерійович,   який наголосив, що одним із шляхів подолання фінансової кризи в Україні є кредитування реального сектора економіки та відмітив необхідність досліджувати вплив світової фінансової кризи на банківську систему України на наступних наукових зібраннях.