30 вересня 2015 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» на тему «Про організацію діяльності студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма», на якому були присутні  к.е.н, доцент Івашук О.О. та к.е.н., доцент Малахова О.Л.

Учасники гуртка привітали у своєму складі юних науковців, які цього року долучились до діяльності СНГ «Грошова парадигма»: Марія Бучинська, Ольга Смолій, Мар’яна Кучма та Віталій Козакевич, студенти БС-32.

Обговорили план заходів на наступний 2015-2016 навчальний рік та розподілили обов’язки на наступні засідання наукового гуртка. Зокрема, 7 жовтня 2015 року відбудеться науковий семінар «Проблеми організації грошового обігу в Україні», на якому заслухаємо доповіді Тетяни Табаки, студентки БС-43, Юлії Жадан, студентки БС-42 та Василя Бернатовича, студента групи БС-31.

На завершення засідання незмінна голова гуртка Марія Марусин побажала всім натхнення та нових звершень у науковій діяльності.