"Студентська ліра-2015"

13-16 жовтня 2015 року Тернопільський національний економічний університет був оповитий атмосферою радості, завзяття, адреналіну та духу перемоги, оскільки проводився 26-ий щорічний фестиваль-конкурс «Студентська ліра – 2015». Змагання відбувається між першокурсниками Університету. Це надзвичайний шанс для студентів першого року навчання приєднатись до дружньої університетської родини, показати свої таланти, а також відчути, що у ТНЕУ не лише вміють відмінно навчатись, але й активно проводити дозвілля.

Студенти факультету банківського бізнесу виступали у 2 конкурсний день. Тема виступу – «Операція Тернопіль», де студенти ФББ переконали російського журналіста в тому, що Тернопіль мирне та привітне місто. Студенти зачарували публіку драйвовими танцями, дотепним КВН, ніжними піснями, у виконанні першокурсниць, оригінальним ультрафіолетовим представленням «Рукавички»,  а також патріотичним виступом «Україна єдина».

Боротьба була запеклою, але студенти нашого факультету вибороли 3 місце, розділивши його з факультетом обліку та аудиту. Переможцями став факультет економіки та управління. Усі учасники отримали солодкі подарунки, а призери – грошові премії від ректора.

ТНЕУ – це велика родина, яку на три дні ще більше поєднала «Студентська ліра – 2015».

.