У середу 14 вересня відбулось перше засідання у 2016-2017 навчальному році студентського наукового гуртка "Грошова парадигма".

На засіданні був присутній д.е.н., професор Дзюблюк Олександр Валерійович, а також куратори к.е.н., доцент Малахова Олена Леонідівна та к.е.н., доцент Іващук Ольга Олегівна.

Розпочав науковий семінар із вступними словами заступник Голови наукового гуртка Руслан Клімович. Студент зазначив, що гурток «Грошова парадигма» функціонує ще з 2008 року за активного сприяння д.е.н., професора Дзюблюка Олександра Валерійовича. В процесі функціонування гуртка було проведено понад 25 наукових семінарів та більше 15 круглих столів.

Відвідали сьогоднішнє засідання і студенти першого курсу, яких ознайомили із функціонуванням гуртку. Насамперед, було сказано, що завдяки науковому гуртку розвивається творче мислення студентів, здобуваються нові знання. «Грошова парадигма» – це завжди винагороджена праця; це не тільки корисно, але і весело.

Учасники наукового гуртка разом із д.е.н., професором Дзюблюком Олександром Валерійовичем, а також із кураторами к.е.н., доцентом Малаховою Оленою Леонідівною та к.е.н., доцентом Іващук Ольгою Олегівною обговорили план проведення наукових заходів у 2016-2017 навчальному році. У цьому році буде проведено один із науковх семінарів на тему: «Провідні резервні валюти та їх вплив на економіку» та інші не менш цікаві наукові обговорення.

Підсумував результати засідання заступник Голови гуртка «Грошова парадигма» Руслан Клімович, побажавши усім студентам нових звершень та натхнення до наукових відкриттів.

.