Науковий семінар на тему "Банківсько-страхова інтеграція в умовах сталого розвитку України".

У середу 26 жовтня учасники студентського наукового гуртка "Грошова парадигма" провели науковий семінар на тему "Банківсько-страхова інтеграція в умовах сталого розвитку України".

На засідання був запрошений професор, д.е.н. Дзюблюк О. В., а також були присутніми куратори к.е.н. Малахова О. Л. та к.е.н. Іващук О. О, також була запрошена к.е.н. Стечишин Т. Б. Відвідали захід і студенти першого курсу, які взяли активну участь в обговоренні теми семінару.

Розпочала науковий семінар із вступними словами Голова наукового гуртка Марія Марусин, звернувши увагу на питання банківсько-страхової інтеграції в нашій країні.

Першою виступила щодо даної тематики студентка групи ФБС-22 Дідик Марія, яка зазначила, що рівень банківсько-страхової інтеграції в Україні відстає на 10 років від рівня банківсько-страхової інтеграції у Західній Європі. Найрозвинутішими за рівнем банківського страхування є такі країни: Португалія, Франція, Італія, Фінляндія, Швеція, а також США. Основною причиною нерозвиненого банкострахування в нашій країні є насамперед недовіра суспільства до вітчизняних страхових компаній.

Продовжив розгляд даної теми студент групи ФБС-41 Бернатович Василь. Він відмітив, що основними перевагами банківського страхування є збільшення доходів, як банків, так і страхових компаній за рахунок розширення діяльності; зниження інформаційних та маркетингових витрат; підвищення продуктивності банківської та страхової діяльності; підвищення інвестиційної привабливості; диверсифікація фінансових ризиків.

На засіданні члени гуртка разом із викладачами подавали ідеї, як на прикладі банківсько-страхової інтеграції в інших країнах, побудувати відповідну банківсько-страхову інтеграцію і в Україні. Насамперед потрібно оптимізувати IT-технології, які дозволять ефективно працювати з клієнтами; впровадити сучасні методи менеджменту; підготувати персонал, адже якість обслуговування є невід'ємною складовою банківсько-страхової діяльності.
Тема є досить актуальною, тому було надзвичайно цікаво брати участь в цьому обговоренні.

Підсумувала результати наукового заходу Голова гуртка Марія Марусин, подякувавши усім за плідну працю та активне обговорення проблематики наукового семінару.

.