Інтелектульно-розважальна гра "Брейн-ринг" відбулася.

9 листопада у середу викладачі кафедри банківської справи та учасники студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» провели  інтелектуально-розважальну гру «Брейн-ринг», присвячену тижню фінансової грамотності.
Павло Ткаченко – ведучий заходу, оголосив правила гри, які передбачені та встановлені заздалегідь: команди гравців одночасно відповідають на одне і те ж питання, причому команда, що першою правильно відповіла, позбавляє суперника можливості відповісти на це ж питання. Перемагає команда, яка набрала більше балів. Віта Слободецька, у свою чергу, слідкувала за правильністю гри, а також підраховувала бали учасників.
У розумовій грі боролися за перемогу три команди з оригінальними назвами – «Ангелики», «Білочки» та «Crazy». Кожна команда складалась як із викладачів, так і з студентів від першого до 5 курсів включно.
Гра складалась із трьох рівнів, кожен з яких містив по 9 запитань логічного змісту, що стосувалися банківської сфери та економіки в цілому. Запитання були досить неординарними, наприклад : «Банкнота найбільшого номіналу (100 000 $) була випущена у 1934 році. Ця банкнота ніколи не ставала доступною широкій публіці і використовувалася для розрахунків між державними фінансовими структурами. Банкнота вартістю в 100 000 $ випускалися до 1946 р., а з 1967 р. офіційно виведена з обігу, чому? Відповідь була не менш цікавою – через використання електронних банківських платежів.
За підрахунками в інтелектуально-розважальній грі «Брейнг-ринг» перемогу здобула команда «Crazy» із результатом 10,5 балів. Друге місце посіла команда «Ангелики» (6,5 балів). А третє – команда «Білочки» (5 балів).
Після «Брейн-рингу» студенти та викладачі кафедри влаштували солодкий стіл та ділились враженнями від проведеної інтелектуальної гри.

.