17-18 березня у Тернопільському національному економічному університеті проходила Підсумкова науково-практична конференція II-го туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит»

У конкурсі взяли участь студенти з різних навчальних закладів України. Із 162 робіт 116 пройшли ліцензування, 46 – відхилені. Дослідження, які претендують на відзначення, склали 30% усіх, які були подані на конкурс.

Комісія, оцінюючи роботи, звертала увагу на якість оформлення, практичне використання та відповідність вимогам, які встановлені положеннями. У ході підсумкової науково-практичної конференції студенти захищали свої роботи та давали відповіді на запитання комісії.

Приємно наголосити, що Диплом І ступеня виборола студентка групи БС-38, член Студентського наукового гуртка « Грошова парадигма» кафедри банківської справи ТНЕУ Шушкевич Оксана. Бажаємо Оксані наукових та творчих досягнень у свої справі!