Учасниками конференції, яка відбулась в Ягеллонському університеті (м. Краків, Республіка Польща) стали дев’ятеро студентів з України, у тому числі два представники Факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного. Одним із них була Вікторія Дудар – член Студентського наукового гуртка  «Грошова парадигма», студентка групи БС-42.

В ході конференції були визначені основні проблеми економік країн Східної Європи, а саме – України, Росії, Білорусії, Молдови, а також Казахстану, проаналізовано вплив світової кризи на їхню фінансово-банківську систему. Цікавими стали дискусії з приводу ефективності проведення антикризової політики урядами цих країн. Під час обговорення виступів були сформовані прогнози подальшого розвитку економік країн Східної Європи та висловлені пропозиції щодо прискорення виходу фінансово-банківських систем держав з фінансової кризи. Всіх зацікавила також лекція професора Портландького державного університету Дугласа Кроу з питань регулювання фінансових ринків. Офіційною мовою конференції була англійська.

За активну участь у конференції Вікторія Дудар отримала диплом і пам’ятні подарунки.

Вітаємо учасників конференції! Бажаємо успіхів та нових наукових досягнень!