22-24 жовтня 2009 року в Ягеллонському університеті (м. Краків Республіка Польща) відбулася конференція на тему: «Консолідація фондових бірж в Центральній та Східній Європі»

У науковому заході взяли участь п’ятеро учасників з ТНЕУ, однією з них була Вікторія Дудар – студентка 5 курсу, член Студентського наукового гуртка «Грошова парадигма».

Спонсорами наукової конференції виступили Ягеллонський університет, Варшавська фондова біржа та інвестиційна компанія « IDMSA» .

У доповідях піднімалися актуальні питання щодо співпраці фондових бірж в період нестабільності на фінансових ринках. Були обговорені можливості об’єднання фондових бірж в Балтійських країнах, перспективи приватизації Варшавської фондової біржі, активність російських фондових майданчиків на українському ринку цінних паперів. Особливо цікавим був виступ директора департаменту розвитку бізнесу Варшавської фондової біржі Беати Кацпшик, в якому було розглянуто стратегію діяльності Варшавської фондової біржі в умовах кризових явищ на фінансовому ринку та ефективність введення нових продуктів зазначеною біржею   на початку 2009 року.

Також представники Ягеллонського університету та Тернопільського національного економічного університету склали план спільних наукових заходів на ІІ семестр 2009-2010 рр, що свідчить про поглиблення їхньої співпраці.

У науковому заході взяла участь Вікторія Дудар – член Студентського наукового гуртка «Грошова парадигма», яка була нагороджена сертифікатом та пам’ятними подарунками.