Древній Ірпінь сколихнув молоді серця членів студентського наукового гуртка «Грошова парадигма»

Не будемо починати свою розповідь офіційно і трафаретно, адже славне місто Ірпінь, що розташоване на однойменній річці на Київщині неповторне в своїй красі і самобутності. Ідеш його вулицями і здається, що до тебе промовляє Ярослав Мудрий своєю «Руською правдою» законів співжиття і торгівельних укладів.

А нас більше як 370 учасників із 12 вищих навчальних закладів України, Франції, Польщі, Білорусії, Чехії, Німеччини та інших країн світу приїхали сюди на Міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансова політика в контексті глобальних перетворень суспільного розвитку» приурочена до 90-річчя навчального закладу та з нагоди 15-річчя факультету  фінансів та банківської справи. Цей масштабний і величний захід наочно показав, що молоде покоління України уміє і хоче зробити все залежне, щоб економічна постать нашої держави відійшла від трафаретних стереотипів минулого соціалізму. Здається навіть в повітрі наукових залів витав клич: мислити по-новому, розв’язувати питання за світовими законами економіки, і життя наших співвітчизників покращиться.

Особливо хочеться підкреслити, що в цьому представницькому науковому форумі брала активну участь делегація з Тернопільського національного економічного університету із кафедри банківської справи. Приємно, що активністю відзначились учасники студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» такі, як Шушкевич Оксана (БСм-51), Гончук Оксана (ФБС-31) та Пастушок Олег (ФБС-45).

Наукові дебати були нелегкі, але наші студенти гордо і мужньо захищали честь університету. Додому повертались із нагородами, зокрема Оксана Шушкевич («Регулювання валютного курсу в умовах світової фінансової кризи») зайняла ІІ-ге місце серед учасників конференції.

Висловлюємо щиру подяку організаторам конференції Національного університету державної податкової служби України за привітну зустріч і незабутні враження.

Також ми б хотіли подякувати нашим науковим керівникам: викл. Сегеді Л.М., к.е.н., доц. Малаховій О.Л., к.е.н., доц. Чайковському Я.І., та прекрасним кураторам: к.е.н., доц. Балянт Г.Р і к.е.н., доц. Стубайло Т.С. за їх натхненну допомогу. Особливу подяку хочемо висловити нашому наставнику д.е.н., професору Олександру Валерійовичу Дзюблюку, який значно посприяв в тому, щоб студенти його кафедри побували на такому представницькому міжнародному форумі.

Оксана Гончук