Відбулося організаційне засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

На початку засідання, завідуючий кафедрою банківської справи ТНЕУ,  д.е.н., професор Дзюблюк Олександр Валерійович представив нових кураторів Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”: Іващук Ольгу Олегівну та Малахову Олену Леонідівну.

Наступним, в порядку денному, було розглянуто питання, що стосувалось формування календарно-тематичного плану Гуртка на 2011-2012 рр.

Професор Дзюблюк Олександр Валерійович побажав членам Гуртка успіху у науковій діяльності, а також запевнив присутніх в максимальній всебічній підтримці з боку професорсько-викладацького складу кафедри банківської справи ТНЕУ у всіх їхніх науково-дослідних починаннях.