Відбулося відкрите засідання на тему: «Про організацію діяльності Студентського наукового гуртка кафедри банківської справи “Грошова парадигма”

Голова Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма” Гордієнко Володимир розпочав засідання зазначивши план проведення наукового семінару.

Першим на порядку денному було розглянуто питання аналітичного огляду економічних новин. Студентка групи БСс-51 Кришталь Марія доповіла про шанси на повторення рецесії у США, про встановлення Україною рекорду із зовнішніх боргів; зазначила нові умови для обміну валюти, необхідність ксероксу документів. Також доповіла про втрати Європейських банків на борговій кризі та негативні прогнози Moody’s для США.

У ході засідання Голова Гуртка представив фото-презентацію про Студентський науковий гурток “Грошова парадигма”, ознайомивши присутніх із діяльністю Гуртка у процесі його становлення та участі у різноманітних наукових заходах.

Наступним, було розглянуто питання, що стосувалось моніторингу наукових заходів. Голова Студентського наукового гуртка Гордієнко Володимир розповів  про V Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію “Теорія та практика розвитку банківської справи”, зазначив проблематику даної конференції, а також вимоги до участі у науковому заході.

Наприкінці засідання було обговорено організаційні моменти проведення наступних наукових семінарів та круглих столів.