Відбулося засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

В порядку засідання Гуртка було розглянуто питання огляду економічних новин. Студентка групи БС-21 Бережна Марія окреслила ряд новин, зокрема: про обвал на світових фондових ринках; вступ світової економіки в небезпечний період; про скорочення фінансування  Європою країн Східного партнерства та блокування ПриватБанком платежів учасників МММ-2011.

Студентка групи БСм-52 Бандрах Ірина  доповіла про зростання ринку грошових переказів; про $70 млрд. готівкової валюти поза банками. Також доповіла про виведеня вкладниками коштів з інвестфондів та ситуацію, що склалась, навколо кредитування.

Наступним у ході засідання за участі членів та кураторів Студентського наукового гуртка було розглянуто та обговорено статтю “Валюта за паспортом як символ тоталітаризму?”

Під завершення засідання, Голова Гуртка Гордієнко Володимир зазначив план проведеня наступного наукового заходу.