Проведено засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

Першим на порядку денному було розглянуто питання аналітичного огляду економічних новин. Студентка групи БС-21 Дзюбина Марія доповіла про ліквідність Греції до середини листопада; про критику Ассоціацією українських банків паспортизації обміну валют та 5 % зростання ВВП за 8 місяців порівняно із відповідним періодом минулого року; зазначила названу найдешевшу валюту Європи.

Студентка групи БС-21 Головата Тетяна доповіла про “здуття” золотовалютних резервів України; про повідомлення в інтерв’ю Weekly.ua директора Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерія Геєця щодо можливого підняття курсу долара до 9 гривень у зв’язку із новою хвилею кризи.

Наступним у ході засідання було проведено підготовку до листопадового круглого столу «Дієвість грошово–кредитної політики центрального банку в період економічної нестабільності». Студентка групи БСм-51 Гайдадіна Ілона розкрила історичний аспект та основні положення монетаризму, концепцію економічної рівноваги інфраструктури ринку;

Голова Гуртка Гордієнко Володимир окреслив основні положення кейнсіанства, передавальний механізм впливу грошей на економіку.

Куратор Гуртка к.е.н., доцент Малахова Олена Леонідівна узагальнивши, зазначила відмінності та основні наголоси кожної із теорій.

Наприкінці засідання було узгоджено організаційні питання та план проведення наступного наукового заходу.