Відбулося засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

Першим на порядку денному було розглянуто питання аналітичного огляду економічних новин. Студент групи БС-22 Білик Ігор доповів про пропозицію колишнього глави МЗС Великобританії Девіда Оуена створити альтернативу єврозоні, про побиття Великобританією 17-річного рекорду по безробіттю; зазначив слова директора регіонального відділу МВФ щодо спроможності Китаю відновити світову економіку. Також доповів про прогнози спаду ВВП здійсненні найбільшим комерційним банком Греції - National Bank of Greece.

Студент групи БС-22 Філик Павло доповів про дозвіл НБУ здійснювати валютно-обмінні операції між банками та фізичними особами при пред’явленні будь-якого документа, що посвідчує особу та без його копіювання; зазначив вислів голови комітету економістів України Андрія Новака щодо можливого обвалу гривні.

Наступним, було розглянуто питання, що стосувалось моніторингу наукових заходів. Голова Студентського наукового гуртка Гордієнко Володимир розповів про II Наукову конференцію студентів та молодих вчених “Актуальні проблеми міжнародних економічних відносин: фінансові стратегії та інституційні системи міжнародного співробітництва” та XI Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію “Розвиток України в XXI столітті: економічні, соціальні, екологічні, гуманітарні та правові проблеми”, зазначив проблематику та умови участі даних конференції.

Наприкінці засідання було обговорено організаційні моменти проведення наступного наукового семінару.