Відбулось засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

Першим на порядку денному було розглянуто питання аналітичного огляду економічних новин. Студентка групи БС-23 Пелехат Дана  доповіла про динаміку зміни курсу валют за останній тиждень; зазначила про рекомендації Кабміну вжити заходів НБУ щодо скорочення банками обсягів споживчого кредитування; про скорочення залишку коштів на єдиному казначейському рахунку.

Студенка групи БС-23 Гриб Вікторія доповіла про можливість дефолту економіки США у зв’язку із досягненням боргу США встановленої законом межі; зазначила про плани уряду України у 2015 році досягти позитивного сальдо платіжного балансу, а також проаналізувала сьогоднішню ситуацію щодо зовнішньоторговельного балансу України; доповіла про збільшення безробіття у Німеччині вперше за 19 місяців.

Студентка групи БСс-51 Кришталь Марія проаналізувала статтю на тему «Банки пропонують позичальникам знижки на проблемні кредити», в якій зазначила основні способи, які пропонують банки позичальникам при поверненні проблемних кредитів.

Наприкінці засідання було обговорено організаційні моменти проведення наступного наукового семінару.