Проведено засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

В порядку засідання Гуртка було розглянуто питання огляду економічних новин.

Студентка групи БС-21 Смолій Наталя доповіла  про визнання  міжнародною консалтинговою компанією “McKinsey” українських банків найслабшими в Європі; про скорочення темпів кредитування та нульову інфляцію в Україні.

Студентка групи БС-21 Торопова Катерина окреслила ряд новин, зокрема  про зниження Єврокомісією прогнозів зростання ВВП єврозони на 2011-2012 рр.; про настання фінансової кризи у банківському секторі  та про утворення “Незалежної асоціації банків України”.

Наступним у ході засідання було розглянуто та обговорено статтю “Парадокс другої хвилі кризи: її так чекають, а вона все не починається”.

Наприкінці засідання було обговорено організаційні моменти проведення наступного наукового семінару.