Проведено засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

В порядку засідання Гуртка було розглянуто питання огляду економічних новин.

Студентка групи БС-21 Паленичка Юлія доповіла про повідомлення НБУ щодо зниження середньоденного чистого попиту на іноземну валюту на готівковому ринку на 29,5 % у жовтні порівняно із вереснем та повідомлення першого заступника голови Банку Росії Олексія Улюкаєва про 10% девальвацію рубля; зазначила динаміку зміни курсу валют за останній тиждень.

Студентка групи БС-21 Гадевич Марія окреслила ряд новин, зокрема  про зниження агентством Fitch Ratings довгострокового рейтингу дефолту емітента Португалії в іноземній і місцевій валюті; про заяву заступника директора генерального департаменту регулювання грошового обігу НБУ Віктора Зайвенка щодо недоцільності випуску банкнот номіналом 1 тис. гривень та про плани НБУ випустити інвестиційні монети на ринок у середині грудня 2011 р.

Наприкінці засідання було обговорено організаційні моменти проведення наступного наукового семінару.