Відбулось засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

Першим на порядку денному було розглянуто питання аналітичного огляду економічних новин.

Студентка групи БС-21 Смолій Наталя доповіла про перші виготовленні Національним банком України пробні зразки інвестиційних монет; про зростання офіційного рівня безробіття в Україні; зауважила зниження прогнозів уряду щодо росту ВВП і зарплат та динаміку зміни курсу валют за останній тиждень.

Студентка групи БС-21 Бережна Марія окреслила ряд новин, зокрема про розроблену НБУ систему масових електронних платежів; про прогнози аналітиків Morgan Stanley щодо можливого росту курсу долара і падіння курсу євро у 2012 році та відмову ФРС США надавати додаткову підтримку банкам ЄС у зв'язку з кризою суверенних боргів.

Наприкінці засідання було обговорено організаційні моменти проведення наступного наукового семінару.