Проведено засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

В порядку засідання Гуртка було розглянуто питання огляду економічних новин.

Студентка групи БСс-51 Кришталь Марія доповіла про затвердження Кабміном проекту держбюджету-2012; про продаж найбільшим європейським банком, британським HSBC, одного із своїх підрозділів в Японії швейцарському Credit Suisse; зазначила прогнози фінансових експертів щодо можливого посилення тиску на курс гривні у 2012 році та динаміку зміни курсу валют за останній тиждень.

Студент групи БС-41 Гордієнко Володимир окреслив ряд новин, зокрема  про зниження інвестиційної привабливості України; про надані на аукціоні Європейським центральним банком 500 мільярдів євро банкам регіону та про прогноз першого заступника глави Національного банку України Юрія Колобова показника інфляції на рівні 7% у 2012 році.

Наприкінці засідання, голова Гуртка Гордієнко Володимир підсумував діяльність Гуртка за II півріччя 2011 навчального року.