Відбулось засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

Першим на порядку денному було розглянуто питання аналітичного огляду економічних новин.

Студентка групи БС-21 Янч Марія доповіла про намір американців вилучити однодоларові купюри з обігу; про рішення Національного банку України ліквідувати банк “Столиця”; зауважила намір Асоціації українських банків та Державної служби охорони домовитися щодо зниження цін на охоронні послуги банків.

Студентка групи БС-23 Колесник Ірина окреслила ряд новин, зокрема про плани НБУ ввести депозитні сертифікати для населення та створити фонд для стратегічних інвестпроектів; зазначила можливу заборону прогнозу курсу валют в Україні;

Наприкінці засідання було обговорено організаційні моменти проведення наступного наукового семінару.