Відбулось засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

Першим на порядку денному було розглянуто питання аналітичного огляду економічних новин.

Студентка групи БС-22 Новацька Катерина доповіла про зростаючий ринок карткових платежів в Україні; про 39 нових компонентів споживчого кошика; зазначила слова головного економіста Citigroup Inc. Віллема Бейтера щодо ризикової політики ЄЦБ.

Студентка групи БС-21 Головата Тетяна доповіла про початок злиття українських активів “Сбєрбанку Росії” і Volksbank; про списання американськими банками $20 млрд. іпотечних кредитів; зауважила динаміку зміни курсу валют за останній тиждень.

Наприкінці засідання було обговорено організаційні моменти проведення круглого столу “Особливості формування ресурсного потенціалу банків в сучасних умовах”.