Проведено засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

В порядку засідання було розглянуто питання огляду економічних новин.

Студентка групи БС-21 Марія Гадевич окреслила ряд новин, зокрема про зменшення обсягу монетарної бази в Україні з початку 2012 року на 4,7%, грошової маси - на 0,9%; зазначила 0,2% рівень інфляції в лютому та 0,4% з початку року; зауважила динаміку зміни курсу валют за останній тиждень.

Студентка групи БС-21 Торопова Катерина доповіла про схвалення надання Греції другого пакету допомоги державами єврозони обсягом 130 млрд євро; про наміри уряду Великобританії випустити 100-річні облігації та папери без терміну погашення; зазначила зниження міжнародним рейтинговим агентством Moody's Investors Service кредитного рейтингу Кіпру.

Студентка групи БС-24 Леськів Оксана розкрила ряд новин, зокрема про процес концентрації активів в руках найбільших банків України; про скорочення НБУ продажу валюти на міжбанківському ринку; зауважила зниження ціни на золото в банках.

Наприкінці засідання було обговорено та узгоджено організаційні моменти проведення Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, присвяченої 10-річчю кафедри банківської справи ТНЕУ “Ефективність функціонування банківської системи України як основа макроекономічної стабілізації”