Відбулось засідання Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

В порядку засідання було розглянуто питання огляду економічних новин.

Студентка групи БС-23 Пелехат Дана окреслила ряд новин, зокрема про безготівкову компенсацію знецінених внесків Ощадбанком; про зростання депозитних ставок у національній валюті; зазначила динаміку зміни курсу валют за останній тиждень.

Студентка групи БС-24 Ільчук Оксана доповіла про Deutsche Bank, - найбільший банк Європи за активами; про зниження провідних українських фондових індексів; зауважила зниження темпів видачі нових споживчих кредитів фізичним особам.

Наприкінці засідання було обговорено та узгоджено моменти підготовки до загальноуніверситетської студентської наукової конференції «Науково-дослідна робота студентів: формування особистості майбутнього вченого, фахівця високої кваліфікації».