Дні науки на факультеті банківського бізнесу

Перетворилося у добру традицію проведення Днів науки у нашому університеті. Факультет банківського бізнесу завжди відзначався як один з найактивніших учасників наукового свята. Так і 10 квітня 2012 р. на студентській конференції секція №4 «Кредитна система України в умовах подолання наслідків світової фінансової кризи» була переповнена бажаючими виступити з доповідями.

В загальному, робота секції відбувалася в 2-х аудиторіях, які об’єднали близько ста вісімдесяти студентів. Кафедра банківської справи прийняла активну участь у проведенні конференції, здійснюючи наукове керівництво та беручи активну участь в обговоренні доповідей.

Учасниками конференції стали представники обох студентських наукових гуртків кафедри банківської справи – «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма». Загалом, на науковому заході виступило 17 студентів, доповіді яких викликали жваві дискусії, а саме:

1. Ілона Гайдадіна (студентка гр. БСм-51) з доповіддю «Оцінка та забезпечення фінансової стійкості банківської системи України як необхідна умова її функціонування».

2. Ольга Олійник (студентка гр. ФБС-22), тема доповіді «Особливості формування ресурсної бази банківських установ».

3. Тетяна Палешник (студентка гр. ФБС-24) презентувала доповідь на тему «Вплив фінансової глобалізації на банківський сектор України».

4. Іван Шматько (студент гр. ФБС-24) з доповіддю «Біометрія в банкінгу. Міф чи реальність?».

5.  Христина Куриляк (студентка гр. ФБСв-31, Чортківський інститут підприємництва і бізнесу), доповідь на тему «Відновлювальні процеси в економіці в контексті грошово-кредитної політики в Україні».

6. Катерина Новацька (студентка гр. ФБС-22) з доповіддю «Механізм банківського кредитування малого і середнього бізнесу».

7.  Наталя Фичак (студентка гр. ФБСв-31, Чортківський інститут підприємництва і бізнесу), доповідь на тему «Роль і значення кредиту в економіці».

8.  Станіслав Гаптар (студент гр. ФБС-23) із доповіддю «Споживче кредитування та причини його динаміки».

9. Іванна Жигадло (студентка гр. ФБС-24), доповідь на тему «Страхування кредитного ризику в діяльності комерційного банку».

10. Оксана Гончук (студентка гр. ФБС-41), доповідь на тему «Шляхи запобігання банкрутства комерційних банків в Україні».

11. Анастасія Шкатула (студентка гр. ФБС-23) із доповіддю «Вплив іноземних банків на банківську систему України».

12. Володимир Гордієнко (студент гр. ФБС-41), доповідь на тему «Private-banking в умовах українських реалій».

13.  Марія Гадевич (студентка гр. ФБС-21) із доповіддю «Реальний валютний курс і вільно конвертована валюта світу».

14. Христина Козлова (студентка гр. ФБС-22) із доповіддю на тему «Шляхи вдосконалення кредитної політики банку в умовах фінансово-економічної кризи».

15. Андрій Прохороцький (студент гр. ФБС-34), доповідь на тему «Сучасний стан і перспективи банківського кредитування малого бізнесу в Україні».

16. Ольга Міщанин (студентка гр. ФБС-24) запропонувала на розгляд доповідь на тему  «Реструктуризація банківської системи України».

17. Ігор Білик (студент гр. ФБС-22) із доповіддю «Віртуальні банки та їх роль в розвитку електронних грошей».

За результатами роботи секції було зроблено відповідні висновки щодо шляхів забезпечення фінансової стійкості банківських установ, впливу макроекономічних показників на динаміку депозитних та кредитних операцій фінансових установ, оптимізації системи ризик-менеджменту у вітчизняних комерційних банках, впровадження інноваційних банківських технологій, вдосконалення споживчого кредитування та мікрокредитування з врахуванням світового досвіду.

Студентська конференція закінчилася нагородженням грамотами. Таким чином, було визначено три найкращі доповіді – Катерини Новацької (гурток «Грошова парадигма»), Анастасії Шкатули (гурток «Банківський аналітик»), Ігора Білика (гурток «Грошова парадигма»), а також призові місця для вручення нагород ректора ТНЕУ: за 1-ше місце – Іван Шматько (гурток «Банківський аналітик»), за ІІ місце – Володимир Гордієнко (гурток «Грошова парадигма»), за ІІІ місце – Христина Козлова (гурток «Банківський аналітик»). Інші доповідачі були нагороджені грамотами за активну участь.

Вітаємо учасників студентської конференції та бажаємо їм подальших успіхів на науковій ниві.