23 травня 2012 року відбулось підсумкове засідання Студентського наукового гуртка кафедри банківської справи “Грошова парадигма”

Розпочав засідання голова Студентського наукового гуртка Володимир Гордієнко, який підсумував діяльність гуртка за 2011-2012 навчальний рік, зазначивши науково-практичні заходи, організовані спільно з професорсько-викладацьким складом кафедри банківської справи.

Відтак, протягом поточного навчального року було організовано і проведено 3 наукові круглі столи та 4 наукові семінари. Крім того, члени гуртка взяли участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, олімпіадах та конкурсах (3 наукові конференції в межах університету, 4 виїзних засіданнях, з яких 2 міжнародні і 2 всеукраїнські, Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності “Банківська справа”, підсумковій науково-практичній конференції  II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  “Банківська справа”), проявивши високий  науковий рівень та здобувши призові місця.

За підсумком навчального року, було видано 2 збірники наукових праць та 2 номери газети “Грошова парадигма”. Також в травні 2012 року студенти-члени гуртка відвідали Музей грошей Національного банку України та Музей скарбів України. Загалом, на засіданнях гуртка, які проводилися кожного тижня, студенти аналізували та обговорювали економічні новини України та країн світу, вели дискусії стосовно діяльності як вітчизняних так і зарубіжних банків. Заслухавши звіт про діяльність СНГ «Грошова парадигма», відбулося обговорення календарно-тематичного плану на 2012-2013 навчальний рік.

Підсумовуючи, Голова гуртка Володимир Гордієнко висловив подяку за активне сприяння і допомогу у діяльності Студентського наукового гуртка “Грошова парадигма” кураторам к.е.н., доценту О.Л. Малаховій, к.е.н., доценту О.О. Іващук, а також викладачам кафедри, які здійснювали керівництво підготовкою доповідей, виступів, наукових статей і долучалися до організації наукових заходів.

Завідуючий кафедрою банківської справи професор О.В. Дзюблюк подякував членам гуртка  за активну участь в науковій діяльності, а також запевнив присутніх в максимальній всебічній підтримці студентів з боку професорсько-викладацького складу кафедри у всіх їх науково-дослідних починаннях.